Opinie

Martyna i Tomek

Jesteśmy pod takim wrażeniem zdjęć, że nie możemy szczęk pozbierać z podłogi. Akurat mój tata i siostra byli u nas i wszyscy jesteśmy zachwyceni waszym ujęciem tego cudownego dnia!!! Wspaniałe uczucie przypomnieć sobie te ulotne chwile, a wszystkie emocje przechodzą przez ekran i uderzają nas ponownie. Na prawdę zdjęcia są przepiękne!!! (…) efekt jest ponad nasze wszelkie oczekiwania 😀

Weronika i Przemek

Wy już wiecie jak Was Kochamy! Teraz inni muszą się o tym dowiedzieć. Ewelina i Mateusz, to dusze, których nie wypuszczałoby się ze swojego otoczenia. Ludzie wrażliwi na piękno, zauważają najmniejszy detal, prawdziwi artyści, którzy w malowniczy sposób zatrzymują czas! Uchwycą najprawdziwsze wzruszenie z dwóch różnych stron, a w efekcie stworzą spójną, i przede wszystkim magiczną historię. Oni naprawdę czarują! Dobre zdjęcia były dla mnie (ogromnej perfekcjonistki) najważniejszą pamiątką z naszego Wielkiego Dnia. To co otrzymaliśmy od Eweliny i Mateusza – przeniosło nas w czasie, w morzu wzruszeń! Zobaczyliśmy to, czego nie dałoby się zobaczyć bez nich. Nas samych, prawdziwych, szczęśliwych i zakochanych.

Dziękujemy Wam i polecamy wszystkim, którzy szukają czegoś więcej, wszystkim, którzy są równie wymagającymi klientami jak ja, wszystkim, którzy chcą być po prostu – zaczarowani!

Marlena i Michał

Zatrzymał czas- tylko i wyłącznie dla nas. Uchwycone chwile pozwolą zawsze wspominać nam ten dzień jako pełen szczęścia i wzruszeń. Współpraca z Mateuszem była dla nas czystą przyjemnością. Sposób jego pracy pozwalał nam czuć się swobodnie. Czekając na zdjęcia wiedzieliśmy, że będą piękne. To na pewno nie koniec naszej współpracy. Dziękujemy, że byłeś z nami w tych ważnym dla nas dniu.

Agnieszka i Jacek

…bałam się jak wyjdzie, a jest pięknie! Należy Ci się wielkie DZIĘKUJEMY!

 

Ania, Piotr i Jasio

(...) bardzo dobra atmosfera, piękne zdjęcia, terminowa realizacja. U nas był to chrzest synka -> na pewno wrócimy jeszcze na rodzinną sesję!

 

Agnieszka i Patryk

(...) współpraca z Tobą to czysta przyjemność.

Jeszcze raz bardzo dziękuję Tobie za czas, który nam poświęciłeś i za te wszystkie emocje, które przelałeś na obrazy.
Wszyscy, którzy oglądają z nami zdjęcia ślubno-weselne mówią, że nigdy nie widzieli TAKICH zdjęć 😉
Mam nadzieję, że to nie była ostania nasza współpraca 😉

Żaneta i Robert

Wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje. Zapamiętujemy te najbardziej wzruszające, płynące z głębi serca, zapisane do końca życia…"

Skromny perfekcjonista, który dla nas zatrzymał czas, zatrzymał chwile - te najbardziej ulotne, trwające zaledwie ułamki sekund... te właśnie najbardziej wzruszające i te które zostaną dla nas zapisane do końca życia...

Dziękujemy

plener ślubny

Ania i Łukasz

Chyba nie muszę dużo pisać o tym jakie Mateusz ma"oko" do kadrów, technikę, jaka atmosferę stwarza na sesji.... Nasze zdjęcia ślubne mówią same za siebie. Zawsze myślałam, że tylko film może wzruszyć. Do dziś. Ogladając nasze zdjęcia uronię niejedną łezkę.

 

 

 

 

Leave a comment